Zdjęcie grupowe uczestników wydarzenia

 

Kierując się symboliką tego miejsca i ze względu na lokalizację Domu znajdującego się przy ulicy Świerkowej na terenie zielonym Domu Pomocy Społecznej uhonorowano gości wydarzenia oraz członków i darczyńców Stowarzyszenia „Dobrze Być Razem” przede wszystkim ludzi o dobrym sercu wspierających instytucję.

Powstała „Świerkowa alejka mocy” poprzez uroczyste sadzenie świerków przez zaproszonych gości i mieszkańców. Na terenie Domu zostało posadzonych 18 świerków. Między innymi świerk Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego, Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Zbigniewa Nikitorowicza, Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku Pani Agnieszki Górskiej, Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku Pani Elżbiety Rajewskiej – Nikonowicz, Dyrektora Domu Pomocy Społecznej Pani Jolanty Den.

W programie uroczystości był również słodki poczęstunek oraz występ artystyczny przygotowany przez dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku i mieszkańców Domu. Ponadto podczas budzenia mocy w pierwszym dniu wiosny w DPS nastąpiło otwarcie i przekazanie mieszkańcom Domu "Ławeczki zakochanych”

Link do fotorelacji z wydarzenia